Mocne strony: sukcesy

/    /  Mocne strony: sukcesy

MOCNE STRONY: SUKCESY

Rozwijamy indywidualne zainteresowania i uzdolnienia Uczniów w różnych obszarach ich życia. Inspirujemy do odkrywania, wyszukiwania i wspierania ich mocnych stron, zarówno w pracy codziennej, jak i w wydarzeniach niecodziennych, jakimi są konkursy przedmiotowe, około przedmiotowe, projekty, wydarzenia, czy szczególne rozmowy i inne wyzwania.

3 października 2016 roku Ośrodek Rozwoju Edukacji (publiczna placówka doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym, prowadzona przez Ministra Edukacji Narodowej), po analizie osiągnięć naszej Szkoły, przyznała nam tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”!

W naszej historii mamy finalistę konkursu historycznego MKO, finalistę konkursu WOS MKO, laureatów Olimpiady Języka Angielskiego MKO, kilkudziesięciu laureatów Olimpiady Olimpus Języka Angielskiego, laureatów Konkursu Memory Master, laureatów Olimpiady Zadań Logicznych Olimpus, zwycięzców Konkursu The Bat Kid, zwyciężczynię powiatowego Konkursu Plastycznego „Raz, dwa, trzy – kryjesz Ty!”, zwycięzców Konkursu Literackiego im. ks. Jana Twardowskiego, zwycięzców zawodów pływackich i tenisowych w Jabłonnie, wielu wyróżnionych w ogólnopolskich konkursach Alfik matematyczny, Alfik Humanistyczny, Kangur Matematyczny, FOX, Maks Matematyczny, Warszawska Syrenka. Nasi Uczniowie z powodzeniem i bardzo dobrymi wynikami uzyskują Certyfikaty Cambridge.