Designed and built with care, filled with creative elements

dlaczego my

/    /  dlaczego my

Zapraszamy do miejsca wyjątkowego, stworzonego z miłości do Dzieci.

Zapraszamy do wspólnej przygody edukacyjnej, której efektem stanie się szczęśliwe i pełne życie Waszych Dzieci. Nasza szkoła jest szkołą naszych Dzieci, dlatego pracujemy indywidualnie z każdym młodym człowiekiem. Kameralną, bezpieczną, tolerancyjną, Uczniowie po prostu lubią spędzać w niej czas ze swoimi przyjaciółmi i nauczycielami, wracać po weekendzie, wspólnie rozmawiać, bawić się i uczyć, ponieważ tworzymy tu wyjątkową atmosferę do rozwoju. Rozwijamy w Dzieciach inteligencję emocjonalną, samodzielność i niezależność myślenia. W każdym Uczniu dostrzegamy potencjał i wydobywamy go na światło dzienne, dzięki różnorodności zajęć i innowacyjnemu podejściu do nauczania. Realizujemy bardzo szeroki program nauki języków obcych, dbamy o umiejętności matematyczne. Uczymy w szkole, nie w domu. Nie przeciążamy Uczniów czasochłonnym odrabianiem prac domowych. Rozwijamy się razem, doświadczamy razem, uczymy się razem w niesystemowy sposób, którego podstawą są nasze relacje oparte na wzajemnym szacunku.

Nasza przygoda edukacyjna to przede wszystkim Wasz sukces .