/  Bez kategorii   /  Współpraca naszego Liceum z Wyższą Szkołą Biznesu National-Louis University!!

Współpraca naszego Liceum z Wyższą Szkołą Biznesu National-Louis University!!

Z ogromną radością informujemy o rozpoczęciu współpracy naszego Liceum z Wyższą Szkołą Biznesu National-Louis University!! Współpraca między naszymi placówkami oparta będzie m.in. na …
1. Możliwości nieodpłatnego uczestniczenia uczniów LO SA w wybranych kursach realizowanych w WSB-NLU, dostępnych dla uczniów szkół średnich (np. matura z matematyki – poziom podstawowy oraz rozszerzony lub kurs „IT Sec for YOU”, gdzie specjalista od cyberbezpieczeństwa uczy poprzez studium przypadku zachowań w sieci).
2. Udziale uczniów w pracach Kół Naukowych prowadzonych na Wydziałach WSB-NLU.
3. Organizacji warsztatów/praktyk dla uczniów w LO SA lub w WSB-NLU prowadzonych przez pracowników WSB-NLU.
4. Uczestnictwie uczniów w organizowanych przez WSB-NLU konferencjach i wydarzeniach o charakterze popularno-naukowym.
5. Konsultacji nauczycieli LO SA z pracownikami naukowo-dydaktycznymi WSB-NLU.
6. Wspieraniu merytorycznym wspólnych przedsięwzięć dotyczących promocji i rozwoju LO SA oraz WSB-NLU.
7. Możliwość aktywnego udziału uczniów LO SA w wydarzeniach organizowanych przez WSB-NLU, takich jak: Potęga Informatyki, Run 4 a Smile, Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość.