/  Bez kategorii   /  Ogólnopolski Konkurs Wielkopolskiego Kuratora Oświaty „Ignacy Jan Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury”

Z ogromną radością donosimy o kolejnym sukcesie Maksymiliana Dziobaka – Ucznia klasy P7A. Maks w tym roku wziął również udział w Ogólnopolskim Konkursie Wielkopolskiego Kuratora Oświaty „Ignacy Jan Paderewski – pianista wirtuoz, kompozytor, polityk, dyplomata, mąż stanu, mecenas sztuki i architektury” i pomyślnie przeszedł przez jego szkolny etap.Maks – GRATULUJEMY!! Trzymamy kciuki podczas finałowego etapu konkursu! Maks przystąpił do konkursu w kategorii: Historyk Primus – polityk, mąż stanu i filantrop (zagadnienia związane z życiorysem I.J. Paderewskiego, działalnością dyplomatyczną, wspaniałymi i porywającymi przemówieniami, sukcesami artystycznymi i politycznymi jako Premiera rządu polskiego i niezapomnianego dyplomaty).

💪