/  Bez kategorii   /  Konkurs „Pokochaj matematykę” – jesteśmy laureatami!

Konkurs „Pokochaj matematykę” – jesteśmy laureatami!

Z ogromną radością informujemy, że nasza Szkoła została laureatem międzyszkolnego konkursu matematycznego „Pokochaj matematykę”.
Organizatorem konkursu było Centrum Nauczania Matematyki MathRiders w Legionowie. Konkurs skierowany został do uczniów klas I-III z powiatu legionowskiego, odbył się w dniach 1-7 marca 2021 r..
W konkursie wzięło udział 246 dzieci z siedmiu szkół z Legionowa i okolic. Zgodnie z regulaminem, zwycięzcą konkursu zostaje szkoła z najwyższym uzyskanym wynikiem, który obliczany jest jako stosunek sumy punktów zdobytych przez uczniów szkoły do liczby wszystkich uczniów szkoły z klas I-III. Z naszej szkoły, w konkursie wzięło udział 19 uczniów.

Nagrodą w konkursie są:
a) warsztaty matematyczne dla trzech klas z danej szkoły,
b) zestaw materiałów pomocnych w rozwijaniu umiejętności matematycznych dzieci z klas I-III.

Szczegóły wręczenia nagród już wkrótce !!!