/  Bez kategorii   /  IT’S MY NEVERLAND – PAINTINGS Agata Malczyk

IT’S MY NEVERLAND – PAINTINGS Agata Malczyk

AGATA MALCZYK

Już niedługo w edukacyjnej szkolnej Galerii Sztuki Sapere Aude swoje prace zaprezentuje Pani Agata Malczyk.

Agata Malczyk is an English and German teacher and a form teacher of class P6 in Sapere Aude School. Versatile in drawing and painting, creates mainly landscapes and still life. A slight influence of eastern art could be noticed in her works, especially when it comes to mood. It’s her first exhibition in School Art Gallery Project. Its aim is to present Agata Malczyk’s works, introduce students to English vocabulary connected with art, as well as encourage students to speak and write about works of art. All students are welcome to Agata Malczyk’s exhibition – we hope you’ll enjoy another adventure with art – this time in English!

Agata Malczyk jest nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego oraz wychowawcą klasy P6 w Szkole Sapere Aude. Ma wszechstronny warsztat, dobrze czuje się w rysunku oraz malarstwie, a jej ulubionym tematem są pejzaże oraz martwe natury. W jej pracach można zauważyć lekki wpływ sztuki wschodniej, zwłaszcza przy komponowaniu nastroju w obrazie. W edukacyjnej szkolnej Galerii Sztuki prezentuje swoje prace po raz pierwszy. Celem tej wystawy jest przybliżenie uczniom twórczości Pani Agaty, zapoznanie z angielskim słownictwem związanym ze sztuką, by ostatecznie uczniowie mogli tworzyć wypowiedzi na temat obrazów lub rysunków. Zapraszamy wszystkich uczniów do podziwiania prac naszej koleżanki Agaty Malczyk oraz nauki opowiadania i pisania o sztuce!