Świetlica

Ofertę programową uzupełniają zajęcia na świetlicy szkolnej. W ramach świetlicy realizowane są zajęcia dodatkowe. Proponujemy ciekawe zajęcia plastyczne, sportowe, artystyczne i komputerowe. Malujemy, lepimy, gotujemy, przygotowujemy przedstawienia i teatrzyki, poznajemy świat na zajęciach naukowych, przygotowujemy się do zawodów sportowych, wyszywamy i szydełkujemy :) W szkole nie zabrakło też gier planszowych, stołu do ping-ponga i piłkarzyków (dla tych, którzy nie chcą haftować :). Na naszej świetlicy nigdy nie jest nudno!

W ramach świetlicy (w oddzielnej sali) zorganizujemy dla Dzieci "czas ciszy", w czasie którego będą mogły odrabiać zadania domowe i/lub czytać lektury. Dzięki temu te z nich, które będą później odbierane ze szkoły nie będą już musiały pracować w domu. Za to pozostały czas na świetlicy wypełnią Dzieciom zabawa i aktywność.