Rok szkolny 2014/2015

NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA - WYNIKI KONKURSU

Dobiegł końca szkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa".

Zwycięzcami konkursu zostali:

KATEGORIA KLAS 1-3 SZP:

Miejsce 1: Borys Sapiejewski [P2]

Miejsce 2: Ania Twardowska [P3]

Miejsce 3: Miłosz Chwedczuk [P1b]

KATEGORIA KLAS 4-6 SZP:

Miejsce 1: Michał Drożdżowski [P5]

Miejsce 2: Kacper Wal [P5]

Miejsce 3: Piotr Jankowski [P5]

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace!

Można je podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej.

II MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE W JABŁONNIE

W dniu 13 grudnia na basenie w Jabłonnie klub LKS „Lotos” przy współpracy z GCKiS zorganizował zawody pływackie dla dzieci z naszej gminy. W zawodach startowało dwoje Uczniów naszej Szkoły ... wróciliśmy z dwoma medalami, wszyscy stanęli na podium! :-)

Zwycięzcami są:

Oliwia Trzoch [P4] - miejsce pierwsze,

Kacper Wal [P5] - miejsce trzecie.

Wszystkim Uczestnikom oraz ich opiekunowi Pawłowi Jaśkiewiczowi gratulujemy!! Wszystkim dziękujemy!! :-)

GRY HALOWE W PIŁCE NOŻNEJ!

Rozpoczął się nowy sezon 2014-2015 w grach halowych w piłce nożnej dla uczniów klas pierwszych i drugich szkół podstawowych, czyli VII Grand Prix Gminy Jabłonna w Piłce Nożnej Halowej. Zawody odbywają się w Szkole Podstawowej w Jabłonnie, z częstotliwością co miesięczną. Cały turniej będzie trwał do czerwca 2015. Reprezentanci naszej Szkoły po raz pierwszy zmagali się z rówieśnikami innych szkół, pełni zapału i ducha walki, dali z siebie wszystko. Pokazali wspaniałe widowisko, świetnie się przy tym bawiąc. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pierwszych zdobytych bramek. Małymi krokami zdobywamy punkty. Na pochwałę zasługują wszyscy Uczniowie naszej Szkoły biorący udział w zawodach:

Kacper Karpiński, Oskar Karpiński, Oliwier Trzoch i Jaś Michałowski.

Będziemy trzymać kciuki ... do czerwca 2015! :-)

MISTRZOSTWA SZKOŁY W UNIKHOKEJU

W dniach 7 i 14 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju.

Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze, ze wspaniałym dopingiem dla Uczestników turnieju.

Po wielu spotkaniach, niespodziewanych i zaskakujących zwrotach akcji, trudu i wysiłku włożonego w każdy mecz, udało się nam wyłonić Mistrzów Szkoły :-).

Kategoria klasy P1-P3:

Złoto --> Adam Szczelewski

Srebro --> Ania Twardowska

Brąz --> Oskar Karpiński

Kategoria klasy P4-P5:

Złoto --> Kajetan Twardowski

Srebro --> Piotr Jankowski

Brąz --> Kacper Wal

KONKURS - ZDROWIE W BAJCE - WYRÓŻNIENIE! :-)

23 października w legionowskim Ratuszu odbył się finał 6 edycji konkursu "Zdrowie w bajce". Hasło: WIEM, CO JEM. Naszą Szkołę reprezentowała klasa P2. Do konkursu przygotowywała Uczniów Wychowawczyni, pani Monika Pięta. Nasza wspaniała Dziesiątka bardzo pogodną i rock-and-roll-ową piosenką "TUTTI-FRUTTI" wyśpiewała i wytańczyła sobie WYRÓŻNIENIE! :-) Gratulujemy!!