Rok szkolny 2012/2013

KONKURS PLASTYCZNY "RAZ DWA TRZY - KRYJESZ TY!

ZABAWY BEZ KOMPUTERA Z GAZETĄ POWIATOWĄ

21 maja Gazeta Powiatowa ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych zatytułowany: "Raz Dwa Trzy - Kryjesz Ty! Zabawy bez komputera z Gazetą Powiatową", w którym dzieci miały za zadanie narysować, namalować lub wykleić, jak można ciekawie i aktywnie spędzać czas wolny. Tematem nadesłanych prac miały być gry lub zabawy wymienione przez ogranizatora konkursu: Ciuciubabka, Ąse madąse, Podchody, Wyścig z kubkami, Figury woskowe, Raz Dwa Trzy Baba Jaga patrzy, Ciepło zimno, Głuch telefon, Chodzi lisek koło drogi, Uciekaj myszko do dziury, Bajkowe pokazywanki, Kalmbury bajkowe, Chłopek – inaczej zwany grą w klasy.

Wszyscy uczniowie naszej klasy 1a na kółku plastycznym pod okiem p. Elżbiety Dudek przygotowali i zgłosili swoje prace do konkursu.

Miło nam poinformować, że Aleksandra Kiersznowska z klasy 1a przeszła do kolejnego etapu Konkursu Plastycznego "Raz Dwa Trzy - Kryjesz Ty!"!" ze swoją pracą, pt. "W kolorach". Zapraszamy wszystkich do głosowania sms-owego na jej pracę do dnia 2 września (do godz. 24:00). Szczegóły tutaj.

II KONKURS PIOSENKI FRANCUSKIEJ "ALOUETTE"

17 czerwca w naszej szkole odbył się II Konkurs Piosenki Francuskiej "Alouette", zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkola Przy Lesie, Szkołę Podstawową i Gimanzjum Sapere Aude. Uczestnicy oceniani byli w jednej kategorii konkursowej: 3-7 lat.

Uczniowie klasy 1a: Aleksandra Kiersznowska, Vanessa Stanisz - Busch i Karim Kopański zajęli II miesjce w konkursie, dzięki swojemu zespołowemu wykonaniu utworu: "Un éléphant". Gratulujemy!