Podręczniki 2017/2018

w roku szkolnym 2017/2018

KLASA "0"

Edukacja początkowa:

• WSiP, Tropiciele. Sześciolatek. Roczne przygotowanie przedszkolne. BOX.
    Zestaw zawiera:
    - 4 części kart pracy,
    - Zeszyt Piszę i liczę,
    - Książka do czytania,
    - Wycinanka,
    - Bohater cyklu na lizaku.

Język angielski:

• Pearson, Mady Musiol, Magaly Villarroel, My First English Adventure 2 (Student's Book, Activity Book)

Religia:

• Wydawnictwo: Jedność, D. Kurpiński, E. Osewska, J. Snopek, J. Stala, Kocham dobrego Boga.

[pobierz] 0.2 MB Podręczniki - klasa P0

KLASA P1

Edukacja wczesnoszkolna:

• WSiP; Nowi Tropiciele, klasa 1:
    - Podręcznik (cz. 1-5)
    - Karty pracy (cz. 1-5)
    - Karty matematyczne (cz. 1-5)
    - Wycinanka
    - "Kalejdoskop ucznia", który zawiera: zestaw 3 ćwiczeń (Liczenie, Pisanie i Czytanie), Lektury oraz Informatykę.

Język angielski:

• Macmillan; C. Read; Footprints 1 (student book, workbook)

Język hiszpański:

• Eli Publishing; P. Gerngross, S. Peláez Santamaría, H.Puchta; Vale 1 (podręcznik, ćwiczenia)

Religia:

• Wydawnictwo Katechetyczne; A. Frączak, R. Szewczyk, W imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego, (podręcznik w dwóch tomach)

[pobierz] 0.2 MB Podręczniki - klasa P1

KLASA P2

Edukacja wczesnoszkolna:

• WSiP; Praca zbiorowa; Tropiciele. BOX. Klasa 2.

Zestaw zawiera: Materiały edukacyjne (cz. 1–5), Karty ćwiczeń (cz. 1–5), Matematyka (części 1–5), Wyprawka (części 1 i 2), Karty plastyczne, Zajęcia komputerowe – materiał edukacyjny z ćwiczeniami i CD-ROM-em.

Język angielski:

• OXFORD; K. Kampa, Ch. Vilina; Oxford Discover (1) (student’s book, workbook)

Religia:

• Wydawnictwo Katechetyczne; A. Frączak, R. Szewczyk, A oto ja jestem z wami, (podręcznik w dwóch tomach)

[pobierz] 0.2 MB Podręczniki - klasa P2

KLASA P3

Edukacja wczesnoszkolna:

• WSiP; Praca zbiorowa; Tropiciele. BOX. Klasa 3.

Zestaw zawiera: Materiały edukacyjne (cz. 1–5), Karty ćwiczeń (cz. 1–5), Przyroda. Karty ćwiczeń (cz. 1 i 2), Matematyka (części 1–5), Wyprawka (części 1 i 2), Karty plastyczne, Zajęcia komputerowe – materiał edukacyjny z ćwiczeniami i CD-ROM-em.

Język angielski:

• OXFORD; K. Kampa, Ch. Vilina; Oxford Discover (2) (student’s book, workbook)

Język hiszpański:

• Eli Publishing; P. Gerngross, S. Peláez Santamaría, H.Puchta; Vale 2 (podręcznik, ćwiczenia) – kontynuacja, książki nie trzeba kupować.

Religia:

• Wydawnictwo Katechetyczne; A. Frączak, R. Szewczyk, Kto spożywa moje Ciało, ma życie, (podręcznik w dwóch tomach)

[pobierz] 0.2 MB Podręczniki - klasa P3

KLASA P4

Język poski:

• WSiP; E. Horwath, G. Kiełb; Słowa z uśmiechem (4) (podręcznik – 2 części: Literatura i kultura, Nauka o języku i ortografia, ćwiczenia)

Język angielski:

• OXFORD; K. Kampa, Ch. Vilina; Oxford Discover (3) (student book, workbook)

Język hiszpański:

• Edinumen; Castro Maria, Clan7. Nivel 2 (podręcznik, ćwiczenia)

Muzyka:

• MAC Edukacja; T. Wójcik; Muzyka – klasa 4 (podręcznik, ćwiczenia)