Po godzinach

STREFA PRODUKCJI ENDORFIN

TANGO ARGETYŃSKIE

– wystartowały dwie grupy P1 (dla początkujących; są jeszcze ostatnie wolne miejsca; trwa nabór do następnych grup, w tym grupy dla młodzieży). Zapraszamy pary w każdym wieku! Poza lekcjami oferujemy także możliwość uczestniczenia w wieczorach tanecznych, gwarantujemy super atmosferę, dużo ruchu, nieograniczoną produkcję endorfin i fantastyczną ofertę cenową.

Sto lat temu tango zagościło na europejskich salonach. Rozbudziło ukryte namiętności, wznieciło ogień w sercach kochanków, zafascynowało i oburzyło. Tak jest do dzisiaj.
Od początku swojego istnienia znalazło swoich zwolenników i zagorzałych przeciwników. Namiętności i dramaty na parkiecie były czymś nowym
i nieprzyzwoitym, jak na tamte czasy. Tańczono je jednak wszędzie, choć bulwersowało. W 1910 do Francji przyjechał Ricardo Güiraldes, aby zatańczyć tango na oczach paryskich dostojników. Od razu "grzeszny" taniec zyskał sobie popularność i akceptację na europejskich salonach. Od tej pory nic nie mogło powstrzymać fali namiętności i fascynacji, która zalała serca Europejczyków.
Wszystko dlatego, że tango to taniec pełen emocji, w tym tańcu od ich nadmiaru aż iskrzy. Przesycony głębią, uczuciami i namiętnością taniec elektryzuje partnerów bez względu na wiek, stopień zażyłości, czy status społeczny.
W Polsce tango pojawiło się w roku 1913. Niewiele później w naszym kraju zorganizowano pierwsze milongi, czyli tangowe spotkania taneczne. Ale do tanga trzeba dojrzeć. Na ogólnopolskich milongach średnia wieku wynosi 40 lat.
To dlatego, że każdy krok tanga trzeba przemyśleć i poukładać. A to nie jest łatwe. Nauka tańca namiętności wymaga wysiłku, cierpliwości i świadomości ciała oraz umysłu.

SALSA (i rytmy latynoskie: kizomba, bachata)

– wystartowała grupa dla początkujących – ZAPISY W TOKU! - są jeszcze wolne miejsca! Tworzymy także drugą grupę, dedykowaną młodzieży, czekamy na zgłoszenia.

BRYDŻ (kurs dla początkujących),

JOGA

ZUMBA

KRĄG KOBIET

– zajęcia ruszają w marcu, trwają zapisy!

TELEFON ---> 661-333-169

Zajęcie odbywają się w:
Szkole Podstawowej Sapere Aude w Rajszewie,
Przedszkolu Przy Lesie w Rajszewie, Legionowie, Jabłonnie.