Kalendarz roku szkolnego


WRZESIEŃ

 

04-09-2017

09.00 - rozpoczęcie roku szkolnego klas: P0 - P4

10.00 - rozpoczęcie roku szkolnego klas: P5 - P7 oraz Gimnazjum

 

04-09-2017 - 08-09-2017

Pokazy zajęć dodatkowych

 

15-09-2017

Mistrzostwa Szkoły w grze liczbowej Rummikub i grze strategicznej Blokus

 

20-09-2017
Zebrania z Rodzicami

 

26-09-2017

Europejski Dzień Języków

 

27-09-2017
Spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu

 

29-09-2017

Dzień Chłopaka

 

09-2017

Konkursy Przedmiotowe MKO "Mazowieckie Talenty" - etap szkolny

 

09-2017 – 06-2018

Auders Championships (Auders Master Mind, Auders GeoChampion, Auders Anglomaniac) - Gazetkowy Konkurs Zagadek

 

09-2017 – 06-2018

Sportowiec Roku - wewnątrzszkolny konkurs na najlepszego sportowca

 

 

PAŹDZIERNIK

 

01-10-2017

Międzynarodowy Dzień Muzyki

 

04-10-2017
Światowy Dzień Zwierząt

 

13-10-2017

Ślubowanie klas pierwszych

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

30-10-2017

Święto Dyni - bal przebierańców

 

10-2017 - 11-2017
Wyjazd Językowy: Hiszpania/Francja [P6-P7 oraz G2-G3]

 

10-2017 - 11-2017

Konkursy Przedmiotowe MKO "Mazowieckie Talenty" - etap szkolny

 

10-2017 – 06-2018
Moje wewnętrzne okno na świat - Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny

 

10-2018 - 06-2018

Wzorowy Świetlik [P0-P4] - konkurs dla Dzieci korzystających ze świetlicy

 

10-2017 - 06-2018

Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 1

 

10-2017 - 06-2018
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 1

 

 

LISTOPAD

 

08-11-2017

14.00-18.00 - Dzień Otwarty

 

10-11-2017

Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości - Żywa lekcja historii

 

30-11-2017
Andrzejki

 

11-2017

Alfik Matematyczny

 

11-2017

Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju - Konkurs wewnątrzszkolny

 

11-2017

Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 2

 

11-2017

Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 2

 

11-2017

Oblicza wolontariatu

I działanie - Świąteczna Zbiórka Żywności

 

11-2017 – 04-2018

Światłem … słowem … malowane ... - Międzyszkolny konkurs nie tylko fotograficzny

 

GRUDZIEŃ

 

06-12-2017
Mikołajki

 

06-12-2017
Zebrania z Rodzicami


07-12-2017
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

 

22-12-2017

Szkolna Wigilia

 

12-2017

Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 3

 

12-2017
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 3


12-2017
Międzyszkolne zawody pływackie - Gminne międzyszkolne zawody w pływaniu (basen w Jabłonie)

 

12-2017

Oblicza wolontariatu

II działanie - Świąteczna Zbiórka Żywności 

 

23-12 – 31-12-2017

Zimowa przerwa świąteczna

 

12-2017 - 01-2018
Konkursy Przedmiotowe MKO "Mazowieckie Talenty" - etap rejonowy

 


STYCZEŃ


01-01-2018
Nowy Rok

 

12-01-2018
Lodowisko/górka - Stadion Narodowy/Kino

 

13-01 - 28-01-2018

Ferie zimowe


31-01-2018
14.00-18.00 - Dzień Otwarty

 

01-2018
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 4


01-2018

Ogólnopolskie Konkursy "Olimpus" i "Olimpusek"

 

01-2018
Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny

 

01-2018

Oblicza Wolontariatu  

III Działanie - WOŚP

 

01-2018 - 02-2018
Konkursy Przedmiotowe MKO "Mazowieckie Talenty" - etap wojewódzki

 

 

LUTY

 

07-02-2018
Bal Karnawałowy [P0-P3]

 

14-02-2018

Walentynki

 

28-02-2018
14.00-18.00 - Dzień Otwarty

 

02-2018
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 5

 

02-2018

Konkurs Języka Angielskiego FOX

 

02-2018
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - Konkurs wewnątrzszkolny [P4-P7] 

 

MARZEC

 

08-03-2018

Dzień Kobiet

 

14-03-2018

Święto Liczby Pi

 

21-03-2018

Teatr / Kino [P4-P7] - Pierwszy Dzień Wiosny

 

29-03 – 03-04-2018
Wiosenna przerwa świąteczna

 

03-2018

Kangur Matematyczny - konkurs matematyczny

 

03-2018

Warszawska Syrenka - konkurs recytatorski

 

03-2018
Konkurs języka angielskiego STO

 

03-2018

Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 4

 

03-2018

Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 6

 

 

KWIECIEŃ

 

11-04-2018

14.00 - 18.00 - Dzień Otwarty

 

18-04-2018

Wycieczka

 

19-04 – 20-04-2018

Egzamin gimnazjalny

Dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

23-04-2018

Dzień Ziemi

 

27-04-2018

Uroczystość z okazji Święta Narodowego 3 Maja

 

30-04-2018

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

 

04-2018

Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 5

 

04-2018
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 7

 

04-2018

Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty [P3]

 

 

MAJ

 

01-05-2018
Święto Pracy
Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

02-05-2018

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

03-05-2018

Święto Narodowe 3 Maja

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

04-05-2018

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

09-05-2018

Zebrania z Rodzicami

 

26-05-2018

Święto Szkoły Sapere Aude (Dzień Talentów, Szkolna Galeria Sztuki, Oblicza Wolontariatu - IV działanie - Kastrujemy bezdomność)

 

31-05-2018

Boże Ciało

 

05-2018

Certyfikaty z języka agielskiego Cambridge

 

05-2018

Literacka Mapa Warszawy

 

05-2018
Edukacja przyrodniczo-leśna [P0-P3] - warsztat 6

 

05-2018
Edukacja kulturalno-filmowa [P0-P3] - warsztat 8

 

05-2018

Bieg po Złote Jabłko 

 

 

CZERWIEC

 

01-06-2018
Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

 

07-06 – 13-06-2018

Centrum Nauki Kopernik / Niewidzialna Wystawa / Wrotkarnia / Ścianka wspinaczkowa / Spotkanie z ciekawym człowiekiem

 

14-06 – 15-06-2018

Gry i zabawy terenowe

 

17-06 – 20-06-2018

Zielona Szkoła [P1-P7 oraz G2-G3]

 

21-06-2018

Plażing

 

22-06-2018

Zakończenie roku szkolnego

 

23-06-2018 – 02-09-2018

Ferie letnie